این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

(+۹۸) ۴۱ ۳۶۶۹۸۷۰۷
 
EN

دستگاه های اکسیژن ساز برای کاربردهای متفاوتی تولید و عرضه می شوند.
شرکت فلات باختر صدر با تولید اکسیژن سازهای صنعتی برای استفاده در بسیاری از صنایع مانند پرورش ماهی، مراکز درمانی و بیمارستان ها، برشکاری اکسیژن، مشعل های هیدروژن-اکسیژن در صنعت شیشه سازی، مراکز پژوهشی و آزمایشگاه ها ...و ... فعالیت دارد.
شما باید هنگام خرید اکسیژن ساز به فعالیت و حرفه خود توجه داشته باشید و دستگاه تان را با توجه به کارایی مورد نیاز خود خریداری نمایید. باید هنگام خرید اکسیژن ساز شرکت ارائه دهنده دستگاهی را انتخاب نمایید که خدمات پس از فروش بهتری ارئه میدهند.
ممکن است شما کپسول اکسیژن یا اکسیژن ساز را به عنوان یک وسیله برای رساندن اکسیژن به بدن بشناسید، اما باید توجه داشته باشید که روش رساندن اکسیژن در کنار مشخصات این دو مدل اکسیژن رسانی کاملاً متفاوت می باشد.
در زیر چند نکته را بیان می کنیم که شما را به خرید اکسیژن ساز به جای کپسول اکسیژن تشویق می کند:
از آنجایی که اکسیژن موجود در کپسول اکسیژن تمام می­شود، شما با خرید اکسیژن ساز، می توانید دستگاهی با توانایی تولید اکسیژن بطور ثابت داشته باشید.
کپسول اکسیژن پس از گذر زمان دچار نشتی اکسیژن به اتمسفر می شود و در نتیجه اکسیژن موجود در محیط افزایش می یابد. هوای اشباع شده از اکسیژن، احتمال آتش سوزی را افزایش می دهد و اگر در چنین شرایطی آتش سوزی اتفاق بیافتد به خاطر وجود اکسیژن اضافی، مهار آن بسیار سخت می باشد. با خرید اکسیژن ساز می توانید اکسیژن مورد نیاز خود را تأمین کنید و نگرانی برای نشت گاز نداشته باشید و در نتیجه با خرید اکسیژن ساز امن تر نفس بکشید.
هزینه یکی از فاکتورهای مهم به حساب می آید. این در حالی است که نحوه پرداخت برای کپسول اکسیژن و خرید اکسیژن ساز متفاوت است. برای کپسول اکسیژن، هزینه در گذر زمان پرداخت می ­شود؛ در حالی که برای خرید اکسیژن ساز هزینه یکجا در ابتدا پرداخت می شود. با توجه به شارژ چند روز به چند روز کپسول اکسیژن، خرید اکسیژن ساز مقرون به صرفه تر به نظر می رسد.
می توان نتیجه گرفت بین خرید اکسیژن ساز یا کپسول اکسیژن برتری با دستگاه های اکسیژن ساز است.همچنین جهت خرید اکسیژن ساز می توانید به موارد زیر دقت کنید:

  • هنگام خرید اکسیژن ساز حتما به استانداردهای ارائه شده توجه نمایید و از خرید اکسیژن ساز با مارک ها و برندهای ناشناخته خودداری کنید و سعی کنید قبل از خرید اکسیژن ساز از شرکت تولید کننده و نوع برند و ... اطلاعات کافی را کسب نمایید.
  • جهت خرید اکسیژن ساز بايد به دو نكته فنی دقت فرمایید: ١. نوع كاربری ٢. سطح استفاده اکسیژن که اندازه مخزن اکسیژن ساز را باید بسته به نیاز خود تعیین کنید.
  • هنگام خرید اکسیژن ساز تمام ویژگی های آن را در نظر بگیرید.
  • در خرید اکسیژن ساز به دستگاه های مکملی که لازمه کارکرد صحیح آن می باشد دقت کنید (درایر، واتر تراپ، مخزن ذخیره).
  • در بسياری از مشاغل و صنایع مانند بيمارستان ها، داروسازی ها، پرورش ماهی و … هوای فشرده پاک مورد نياز است. هوای فشرده پاک و خالص باعث افزايش طول عمر تجهيزات و قطعات پنوماتيكی می شود، همچنين به دلیل حذف آب و رطوبت از هوای فشرده، از زنگ زدگی لوله ها و شيرآلات جلوگيری به عمل می آید. در صنعت جهت حذف آلودگی های مورد اشاره از انواع فیلترها و میکروفیلترها استفاده می گردد. ميكروفيلترها دارای ضريب جذب متفاوتی می باشند كه اين قدرت جذب تابع شرايط فشار كاری، دمای هوا، مقدار ذرات معلق و … می باشد، با اين تفاوت كه نوع المنت به كار رفته در آنها نيز در مقدار جذب و تخليه ذرات موثر است. اين المنت فيلترها می توانند تا ۹۹ درصد ذرات را جذب كنند، در خرید اکسیژن ساز باید به فیلترها و میکروفیلترهای استفاده شده در دستگاه توجه لازم را به عمل آورید.
  • کاتالیست و جاذب: در خرید اکسیژن ساز به جاذب استفاده شده در اکسیژن ساز دقت داشته باشید.
  • این را در نظر بگیرید که ممکن است در خرید اکسیژن ساز فروشنده به شما قیمت پایینی پیشنهاد بدهد ولی باید بدانید که ممکن است دستگاه مورد نظر اکسیژن را با درصد خلوص پایین ارائه می دهد و کیفیت جاذب ها و تجهیزات به کار رفته شده پایین و امکانات کمتری دارد. 

دستگاه مولد گاز اکسیژن شرکت فلات باختر صدر (ZOLA)، گاز اکسیژن را در محل کار شما با استفاده از هوای فشرده تولید می نماید. این دستگاه جایگزینی مطمئن و مقرون به صرفه نسبت به کپسول های فشار بالای اکسیژن می باشد. ظرفیت تولید این دستگاه ها از ۲ m۳/hour تا ۱۷۰m۳/hour در خلوص ۹۴ درصد است و توانایی کارکرد ۲۴ ساعته در طول سال و قابلیت روشن و خاموش شدن دستگاه به صورت هوشمند (Startup/Stand by) باعث می گردد تا امکان استفاده از این دستگاه ها برای کاربران ساده و آسان باشد.
 

تکنولوژی:

فرآیند جذب از طریق تناوب فشار (PSA) یک تکنولوژی کم هزینه، معمول و با بازده زیاد می باشد. این فرآیند در ظرفیت های کوچک و متوسط تولید گازها یک فرآیند اقتصادی است که در حال حاضر به دلیل پایین بودن هزینه تمام شده و شرایط ساده کاری، از روش کرایژونیک (Cryogenic) پیشی گرفته است. 
جذب سطحی ملکول های نیتروژن توسط جاذب های زئولیتی از هوای فشرده شده (۷ بار) به منظور تولید گاز اکسیژن مهم ترین بخش این فرآیند می باشد که از طریق اعمال تغییرات فشار انجام می گیرد. تمامی قطعات، شیرهای پنوماتیکی، ابزار دقیق و همچنین جاذب های دستگاه از معتبرترین برندهای اروپایی می باشند.
گفتنی است که تیم مهندسان کارآزموده و شایسته‌ ی ما همواره متعهد به ارائه‌ ی خدمات مطمئن و با کیفیت در سراسر اوقات شبانه‌ روز و در هفت روز هفته می‌ باشد و شما می توانید جهت خرید اکسیژن ساز و خرید نیتروژن ساز با ما تماس بگیرید.
 
 

                             Technical Data

                  Flow rate:             ۲ m۳/hour To ۱۷۰ m۳/hour

                  Purity:                  %۹۱ To %۹۵ oxygen

                  Dew point:           -۳۰ °c

                  Operation Temp:  ۲°c To ۴۵°c  
oxygen