این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

(+۹۸) ۴۱ ۳۶۶۹۸۷۰۷
 
EN
یکشنبه, ۱۲ فروردين ۷۷۷ ساعت ۱۶:۲۴

هشدار در مورد استفاده از کنسانتره های اکسیژن بدون نسخه

درمان با اکسیژن همیشه باید به عنوان دارو تجویز شود، زیرا استفاده بیش از حد یا به اندازه کافی نبودن می تواند خطرناک باشد. اگر شما برای یک "اکسیژن متمرکز مینی قابل حمل" با قیمت بسیار پایین قطعا چیزی نیست که شما باید استفاده کنید. خرید اکسیژن ساز بدون نسخه، یک ایده بد است، مخصوصا برای افرادی که مبتلا به COPD یا بیماری دیگری هستند که نیاز به درمان اکسیژن دارند.

 

برخی از کنسانتره های کوچک اکسیژن در واقع به عنوان یک محصول زیبایی عرضه می شوند. آنها ادعا می کنند که اکسیژن خالص اضافی برای پوست و مو و همچنین برای بقیه عملکرد بدن مناسب است. در عین حال مصرف اکسیژن خالص در طول زمان می تواند سودمند باشد، همچنین می تواند مانند یک شمشیر دو طرفه باشد.

 

اکسیژن به شکل خالص آن می تواند به عنوان عامل خوردگی عمل کند. دریافت اکسیژن خالص در طول یک دوره زمانی که شما مجبور نیستید نیز عمدتا غیر ضروری است. چیزهای دیگری هم وجود دارد که شخص می تواند برای سلامتی زیبایی، پوست و مو خو انجام دهد، مانند غذاهای سالم خام، مصرف روزانه مقدار توصیه شده آب و ۸ ساعت خواب هر شب انجام دهد. این چیزها به تنهایی شگفتی هایی برای ظاهر بیرونی شما خواهند داشت.

 

در حقیقت اکسیژن خالص می تواند در طول زمان آسیب بیشتری نسبت به خسارت ایجاد کند، زیرا باعث اکسیداسیون و افزایش تولید رادیکال های آزاد می شود که در واقع باعث ایجاد پیری می شود. 

چرا که یک کنسانتره مایع اکسیژن به اندازه کافی خوب نیست اگر COPD داشته باشید

 

اگر فردی مبتلا به امفیزم از یکی از این کنسانتره های اکسیژن مینی استفاده کند، آنها نمی توانند مقدار اکسیژن خالصی که به آن نیازی دارند را دریافت کنند. برخی از این مینی متمرکزها تنها می توانند در اطراف ۳. LPM قرار گیرند که اغلب به اندازه کافی برای اکثر افرادی که به درمان اکسیژن برای بیماری مزمن نیاز دارند نزدیک نیست.

 

اگر پزشک شما اکسیژن درمانی را تجویز کرده است، دلیل آن این است که شما در جریان خونتان به اندازه کافی اکسیژن ندارید. شما یک مقدار مشخصی از اکسیژن را برای یک دوره خاص تجویز کرده اید زیرا این کار برای بالا بردن سطح اکسیژن خون به جایی که نیاز است، انجام می شود. با استفاده از یک اکسیژن غلظت دهنده که مقدار اکسیژن مورد نیاز شما را از بین نبرد، می تواند بسیار خطرناک باشد زیرا سطح اکسیژن خون شما کم می شود و سبب آسیب رساندن به تمام قسمت های بدن و منجر به مرگ می شود.

گفتنی است که تیم مهندسان کارآزموده و شایسته‌ ی ما همواره متعهد به ارائه‌ ی خدمات مطمئن و با کیفیت در سراسر اوقات شبانه‌ روز و در هفت روز هفته می‌ باشد و شما می توانید جهت خرید اکسیژن ساز و خرید نیتروژن ساز با ما تماس بگیرید.