این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

(+۹۸) ۴۱ ۳۶۶۹۸۷۰۷
 
EN
پنج شنبه, ۱۱ اسفند ۷۷۶ ساعت ۱۱:۳۱

سیستم های تامین کننده اکسیژن بیمارستان

شرکت فلات باختر صدر به عنوان یک تولید کننده اصلی اکسیژن ژنراتور،  Oxygen Generating Systems Intl. (OGSI) سیستم های کامل، برای تولید، ذخیره سازی و توزیع اکسیژن ارائه می کند. OGSI در بیش از ۷۰ کشور جهان فعالیت خود را در زمینه طراحی و مهندسی انجام می دهد تا نیازهای شما را تامین کند.

 

سیستم های بیمارستان

در سراسر جهان، بیمارستان ها معتقدند که تولید اکسیژن در محل، یک راه حل بسیار قابل اعتماد و اقتصادی برای نیازهای اکسیژن خود را فراهم می کند. هزینه خرید، دریافت و نظارت بر عرضه اکسیژن بیمارستان خود را از بین ببرید. بیش از حد پر هزینه، دست زدن به صدمات و دستکاری های اضطراری سیلندر گران قیمت همه هزینه اضافی شما محسوب می شوند.

 

ژنراتور اکسیژن پزشکی OGSI می تواند به طور مستقیم عرضه خط بیمارستان را تامین کند، سیلندر ها را برای تهیه نسخه پشتیبان و / یا عرضه برای تقاضاهای پیک تقاضا کند. OGSI طراحی، ساخت و نصب سیستم های اکسیژن جذب فشار (PSA) کلیدی در سراسر جهان را ایجاد می کند. تجهیزات اکسیژن ساز بیمارستان ما به طور کامل اتوماتیک، آسان برای نگهداری و تولید جریان مداوم اکسیژن درجه پزشکی است.

 

مقرون به صرفه

سرمایه گذاری نسبتا کوچک در یک سیستم اکسیژن OGSI می تواند منجر به کاهش ۸۰٪ هزینه های تسهیلات اکسیژن شما شود. سیستم های اکسیژن ما فقط ۳ تا ۴ کیلووات برق را به ازای هر ۱۰۰ فوت مکعب اکسیژن تولید می کنند. اکثر سیستم های اکسیژن OGSI برای مدت کوتاهی برای خود هزینه می کنند.بنابراین با خرید اکسیژن ساز می توانید هزینه های خود را مدیریت کنید.

 

اکسیژن ۹۳٪ برای استفاده پزشکی

تجهیزات اکسیژن بیمارستان OGSI مطابق با تمامی کدهای مربوطه (ASME، ANSI، NEMA، CE ) طراحی شده و ساخته می شوند و می توانند با بیشترین CRN، ISO، HTM و استانداردهای CSA مطابقت داشته باشند. اکسیژن تولید شده در ایالات متحده آمریکا Pharmacopeia (USP) XXI اکسیژن ۹۳٪ Monograph و همچنین اروپا و سایر Pharmacopeia تولید شده است.

 

خلوص و جریان مداوم نظارت می شود

تمام سیستم های اکسیژن بیمارستان با ایستگاه نظارت مستمر مجهز شده اند. این دستگاه تضمین می کند که خلوص اکسیژن و غلظت CO و CO۲، گاز در حد قابل قبول باقی می ماند.

 

تمام اتوماتیک

OGSI می تواند یک سیستم اکسیژن بیمارستان را با قابلیت ذخیره مناسب، نظارت و سیستم های هشدار دهنده برای تطابق با نیازهای ایمنی محلی طراحی و نصب کند. در صورت بعید بودن این سیستم از محدودیت های از پیش تعیین شده خود منحرف می شود، به طور خودکار به اکسیژن اضافی عرضه می شود. زنگ هشدار دهنده سیستم توجه به این مشکل را به وجود می آورد تا سرویس اصلاحی بتواند انجام شود. بسته بندی تله متری اختیاری به مهندسین کارخانه OGSI اجازه می دهد تا سیستم را از راه دور نظارت کند. هر سیستم می تواند بدون دانش فنی و یا آموزش گسترده ای مورد استفاده قرار گیرد.