این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • telegram
  • instegram
  • GooglePlus
  • Linkedin
  •   
(+98) 41 36698707
 
EN
بلاگ

بلاگ (۳۴)

کبود شدن ناخن‌های دست اصلا عادی نیست و نیازمند مراجعه پزشک است. در اغلب موارد یکی از علت کبودی ناخن های دست، ضربه و فشار است که نیاز به درمان خاصی ندارد و به مرور زمان خوب می شود، اما وقتی بی دلیل ناخن های دست به رنگ کبود و آبی تغییر رنگ می دهند، باید علت را پیدا کرد. در بیش تر مواقع  کبود شدن ناخن‌های دست  نشانه ای از کمبود اکسیژن خون است که همراه با دیگر علائم ظاهر می شود:

 

هنگامی که اکسیژن هوا به کم تر از۱۰ درصد برسد مغز متورم می شود، وقتی که میزان اکسیژن مصرفی به زیر ۶درصد می رسد حیات فرد در معرض خطر قرار می گیرد . هنگامی که فرد شروع به دریافت اکسیژن می کند علائم بهبود می بابند، اگر بهبود رخ ندهد باید به عوارض ناشی از کمبود اکسیژن فکر کرد واین به معنای پیش آگاهی ناخوشایند است.

 

 

اکسیژن یکی از شناخته شده ترین گازهای موجود در کره زمین است ، تا حدی که به دلیل بقای فیزیکی ما بسیار مهم است. بخش مهمی از جو و اتمسفر زمین است ، از آن برای اهداف پزشکی نیز استفاده می شود و تأثیر عمیقی بر گیاهان ، حیوانات و فلزات دارد.

 

چگونه گرما می تواند اکسیژن تولید کند؟

هنگامی که ما به اکسیژن ذخیره شده فکر می کنیم ، چیزی که معمولاً به آن فکر می کنیم مخزن بزرگ فلزی است که دارای گاز اکسیژن تحت فشار است. این روشی است که ما اکسیژن را در بیمارستان ها و سکوهای جوشکاری مشاهده می کنیم. ما همچنین شاهد هستیم که غواصان SCUBA اکسیژن خود را به شکل هوای فشرده شده در مخازن SCUBA مصرف می کنند. از آنجا که آنها بسیار رایج هستند ، ما تمایل داریم فکر کنیم مخازن فلزی سنگین تنها راه ذخیره اکسیژن است.

در برخی مراکز درمانی و بیمارستان ها ، کادر پزشکی حرفه ای اکسیژن درمانی بیش فعالی ( HBOT) ارائه می دهند. اثرات جانبی این درمان مدت طولانی است که مورد مطالعه قرار گرفته است. همانطور که در بیشتر روشها و درمانها در صنعت پزشکی اتفاق می افتد ، HBOT ممکن است عوارض جانبی داشته باشد. با این حال ، اینها نباید از مزایای احتمالی هایپرباریک پیشی بگیرند. این روش بدون درد و غیر تهاجمی ، تجهیزات پیشرفته پزشکی و کادر پزشکی دارای مجوز حرفه ای را به شما ارائه می دهد تا از بهترین مراقبت ها اطمینان حاصل شود.

 

درمان با اکسیژن پرفشار (Hyperbaric Oxygen Therapy) شامل تنفس اکسیژن خالص در یک اتاق پرفشار یا یک محفظه استوانه‌ای شکل است. اکسیژن‌تراپی پرفشار یک درمان مناسب برای بیماری ناشی از کاهش ناگهانی فشار و یکی از خطرات ناشی از غواصی اسکوبا، است. بیماری‌های دیگری که توسط اکسیژن‌تراپی پرفشار درمان می‌شوند، عبارت‌اند از؛ عفونت‌های شدید، حباب‌های هوا در رگ‌های خونی و زخم‌هایی که در اثر دیابت یا آسیب تشعشعی ایجاد شده‌اند و التیام نمی‌یابند.

 

دستگاه اکسیژن ساز

 

دستگاه اکسیژن ساز یکی از مهمترین دستگاههای کمک تنفسی جهت بیماران تنفسی در منزل می باشد. با پیشرفته تر شدن تکنولوژی و ورود تجهیزات پزشکی به منازل بیماران جهت سهولت در نگهداری بیمار درمنزل ، دستگاه اکسیژن ساز خانگی یکی از مهمترین دستگاههای تولید شده بدین منظور می باشد.

 

ما ۶ شیوه عالی برای نحوه هدایت آب بدون استفاده از پمپ گردآوری کرده ایم.

داشتن هوای خوبی در مخزن ماهی شما بسیار مهم است. درست مانند ما انسان ها، ماهی ها باید در نفس بکشند. بدون اکسیژن کافی در آب ماهی نمی تواند نفس بکشد.

 

گرمای شدید هوا هم مثل سرمای بیش از حد هوا، برای تنفس انسان مضر است. افزایش دمای هوا در تابستان و گرمای شدید موجب تغییرات محسوس در کیفیت هوا می شود. این امر روی تنفس افراد تاثیرگذار است. به طور معمول افراد سالم می توانند سطح تنفس بهتری را در شرایط مختلف داشته باشند و بیماران با توجه به مشکل تنفسی، واکنش های متفاوتی نشان می دهند. تاثیر گرما بر تنفس به دلیل سطوح بالاتر ازن در روزهای گرم است.

 

تکنولوژی PRAXEIDOS اکسیژن، اکسیژن را به میزان خلوصی تا ۹۹.۵٪ و مقادیر ۰.۵ تا ۲۰۰۰ Nm³ / h ( در صورت درخواست) فراهم می کند.

 

صفحه۱ از۴