این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

(+۹۸) ۴۱ ۳۶۶۹۸۷۰۷
 
EN

شرکت فلات باختر صدر طیف وسیعی از خدمات تعمیر و نگهداری را برای انواع درایرهای نوع دسیکانت، مولّدهای PSA اکسیژن و نیتروژن، فیلتراسیون با بازدهی بالا و سیستم‌های مایع سازی گازها تأمین می‌ نماید.
کارشناسان بخش تعمیر و نگهداری ما همگی با بهره‌مندی از آموزش‌های تخصصی از سوی تولیدکنندگان تجهیزات، به شما اطمینان می‌دهند که از بالاترین سطح استاندارد ممکن در خدمات مربوطه در تمام اوقات برخوردار خواهید شد.
گفتنی است که تیم مهندسان کارآزموده و شایسته‌ی ما همواره متعهد به ارائه‌ی خدمات مطمئن و باکیفیت در سراسر اوقات شبانه‌روز و در هفت روز هفته می‌باشد.
هدف ما نه تنها تامین طیف جامعی از نیازهای شما به یک سیستم هوای فشرده، مولد گاز و یک سیستم فیلتراسیون کامل میباشد بلکه ارائه یک پروتکل استاندارد برای نحوه و نوع استفاده از تجهیزات، جلوگیری از اشتباهات اپراتوری و تضمین کیفیت کالا نیز از اهداف اصلی شرکت است.
گفتنی است که تیم مهندسان کارآزموده و شایسته‌ ی ما همواره متعهد به ارائه‌ ی خدمات مطمئن و با کیفیت در سراسر اوقات شبانه‌ روز و در هفت روز هفته می‌ باشد و شما می توانید جهت خرید اکسیژن ساز و خرید نیتروژن ساز با ما تماس بگیرید.